Stránka je v beta verzii a je otvorená len pre registráciu učiteľov, pracujeme na kvalite a nových funkcionalitách, ktoré vám všetko uľahčia. O spustení a otvorení pre študentov vás budeme už čoskoro informovať mailom a na Facebooku.
Pyjama Academy

Právo

Žijeme v právnom štáte a pochopiť jeho zákony a zákonitosti môžete pomocou štúdia práva. A nielen to, veď právo má mnoho disciplín, či už ide o firemné, alebo medzinárodné právo. Výber je veľký. Zdokonaľte si svoje právne povedomie prostredníctvom on-line kurzov v Pyjamas Academy - doma, na počítači, iba s Vaším učiteľom na internete.

Výsledky vyhľadávania

Michal havran

Michal havran

Vystudoval jsem právo na PF UK, momentálně pracuju jako advokátní koncipient (specializace ústavní a správní právo). Jsem doktorský kandidát PF UK, obor ústavní právo.

Predmet: Ústavní právo
Popis predmetu: Ústavní právo, lidská práva, státověda
Zameranie: Právo
10.7€/45min.Body:0
Jaroslav Vehrle

Jaroslav Vehrle

Vystudoval jsem Fakultu ekonomickou v Plzni a Provozně ekonomickou fakultu v Praze. Využívám poznatky v praxi přes 20 let, přednáším, dělám školení a konzultace pro firmy

Predmet: Právo - druhy, principy a orientace
Popis predmetu: komplexní výklad od druhu práva, přes principy, rozebrání obchodního a občanského práva až po orientaci v praxi
Zameranie: Angličtina, Príprava na pracovný pohovor, Ekonómia, Finančníctvo, Logistika, Manažment, Marketing, Podnikanie, Právo, Psychológia, Sociológia, Konzultácie
6.8€/45min.Body:0
Reklama
Marek Tóth

Marek Tóth

Právo som študoval na Právnickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Magisterské štúdium som ukončil v roku 2007 a rigorźnu skúšku som zložil v roku 2014. Pracujem ako právnik zahraničnej spoločnosti a zároveň som konateľom vlastnej spoločnosti zaoberajúcej sa mimosúdnym riešením sporov, správou pohľadávok, poradenstvom. Pôsobil som ako poslanec mestského zastupiteľstva a stále som členom legislatívnej komisie. Získal som značné skúsenosti najmä v oblasti obchodného, medzinárodného, občianskeho práva, ako aj v miestnej samospráve.

Predmet: Právo, Obchodné právo, Občianske právo, Trestné právo, Správne právo, Medzinárodné právo, Teória práva, Dejiny štátu a práva,
Popis predmetu: Právo všeobecne, otázky a problematika týkajúca sa jednotlivých odvetví práva (obchodné, občianske, správne, medzinárodné, trestné).
Zameranie: Právo
21.6€/50min.Body:0
Lucia Malovcová

Lucia Malovcová

Absolventka právnickej vysokej školy v Bratislave, štátne skúšky z predmetov : Ústavné právo, Európske právo, Trestné právo, Občianske právo, Pracovné právo, Správne právo. Prax V AK veľmi bohatá :-)

Doučujem všetky predmety vyučované na právnických fakultách, okrem Medzinarodného práva verejného a súkromného.

Pripravujem aj na prijímacie pohovory na právnicke fakulty.

Priestor na doučovanie mám Bratislava- Ružinov alebo Petržalka.

K študentom domov chodím až po osobnej dohode.
Rada poskytnem hodiny aj cez skype.
Rada zaobstarám aj materiály :-)

Čas doučovania je flexibliný podľa dohody.

tTeším sa na vás

Lulu

Predmet: Právo + príprava na prijímacie pohovory na právnické fakulty
Popis predmetu: Všetky predmety vyučované na právnických fakultách, vrátane európskeho práva.
Zameranie: Právo, Príprava na prijimací pohovor, Vysoká škola
13.2€/60min.Body:0