Stránka je v beta verzii a je otvorená len pre registráciu učiteľov, pracujeme na kvalite a nových funkcionalitách, ktoré vám všetko uľahčia. O spustení a otvorení pre študentov vás budeme už čoskoro informovať mailom a na Facebooku.
Pyjama Academy

Dejiny

Na to, aby sme pochopili prítomnosť, potrebujeme pochopiť minulosť. Dejiny sú plné príbehov a nečakaných zvratov, ktoré ľudstvo priviedli tam, kde je teraz. Ak Vás zaujíma  história a chcete z tejto oblasti poznať viac faktov a príbehov, určite nájdete rovnako zanieteného on-line učiteľa dejín, s ktorým si zostavíte kurz na mieru podľa Vášho záujmu.

Výsledky vyhľadávania

Petr Cieslar

Petr Cieslar

Jsem studentem magisterského programu historie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého. Pracuju na různých vzdělávacích projektech. Jsem autorem metodiky EDU_RP, která umožňuje vytváření vzdělávacích LARPů, podílím se na chodu Science centra Pevnost Poznání při Přírovědecké fakultě Univerzity Palackého, jsem spoluautorem projektu Podzim komunismu a občas natáčím popularizační videa s humanitní vědou pod názvem A15. V akademické rovině se věnuji historiografii, výzkumu propagandy a dějinám soudobé hudby - od jazzu až k elektronice. 

Predmet: Dějiny všeho
Popis predmetu: Dějiny všeho jsou interaktivní předmět propojující historii a vědu. Na začátku sestavíme individuální plán historických témat, a poté formou diskuze budeme o tématech hovořit.
Zameranie: Dejiny
7.7€/60min.Body:0
Jana Loukotová

Jana Loukotová

Vyštudovala som Gymnázium vo Vranove nad Topľou. Momentálne študujem Dejepis v kombinácií so Slovenským jazykom a literatúrou, na UNIPO. Skúsenosti s doučovaním mám pomerne veľké. Doučovala som predmety, na ktoré sa špecializujem, už na 1. stupni ale aj 2. stupni. Veľmi blízke je mi učivo gymnazistov nie len na 8-ročných gymnáziách ale aj 4-ročných. 

 

Nemyslím si, že existujú typy ľudí, ktorí sa nevedia niečo naučiť.  Práve preto robím aj túto prácu, aby som pomohla "slabším jedincom" dokázať, že so správnym spôsobom a interaktívnou formou učenia, sa dá všetko NAUČIŤ. 

JE NAJVYŠŠÍ ČAS NAPÍSAŤ MI ! DOHODNEME SI DÁTUM A ČAS 

Predmet: Dejepis
Popis predmetu: Pomôžem Vám doplniť vedomosti z oblasti história, dejepis či dejiny. Od obdobia pravekých dejín cez starovek, stredovek, novovek, až po najnovšie dejiny. Základné pojmy, mená, udalosti ... Pokúsim sa Vám ukázať že história nie je nudná, a že je dôležité poznať svoju minulosť. Veď predsa : "história sa opakuje," tak netreba opakovať chyby?
Zameranie: Dejiny, Slovenčina
12€/60min.Body:0
Reklama
Lenka Martinková

Lenka Martinková

Predmet: Dějiny pro všechny
Popis predmetu: Úprava tématu podle zájmu
Zameranie: Čeština, Angličtina, Aritmetika, Biologie, Dějiny, Fyzika, Chemie, Občanská výchova, Dějiny umění, Psaní, 1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ, Gymnázium, Jiné
6.5€/60min.Body:0