Stránka je v beta verzii a je otvorená len pre registráciu učiteľov, pracujeme na kvalite a nových funkcionalitách, ktoré vám všetko uľahčia. O spustení a otvorení pre študentov vás budeme už čoskoro informovať mailom a na Facebooku.
Pyjama Academy

Webdesign

Webové stránky musia byť zaujímavé, kreatívne, graficky príťažlivé, ale aj funkčné. Ide o to, správne naprogramovať stránku a umiestniť vhodne zvolené texty, obrázky, ikony či ilustrácie tak, aby stránka bola pre užívateľa zrozumiteľná a príťažlivá. Naučte sa základy, alebo získajte pokročilé vedomosti z web-dizajnu prostredníctvom e-learningu v Pyjamas Academy. Individuálny prístup a dostupnosť – to sú výhody on-line výučby.

Výsledky vyhľadávania

Antonín Bouchal

Antonín Bouchal

Působení v oblasti doučování, školení a poradenství informačních technologií od roku 2009. Lektor kurzů rekvalifikačních, počítačových a kurzů měkkých dovedností. Tvorba a školení projektů v kancelářských programech Microsoft, Operačních systémů Microsoft, Grafických programů Adobe, Redakčních systémů a internetového marketingu. Profesionální tvorba internetových stránek, správa SEO optimalizace a Internetového marketingu.

Predmet: Tvorba webových stránek
Popis predmetu: Konzultace tvorby webových stránek a webdesingu. Zaměření především na redakční systémy.
Zameranie: Microsoft Office, Webdesign, E-marketing
21.5€/60min.Body:0
Jaroslav Verlík

Jaroslav Verlík

Akreditovaný kurz. Spoznajte princípy grafického designu so špecializáciou na webdesign, naučte sa pracovať vo vizuálnom režime aplikácie Adobe Muse aj v kódovom režime aplikácie Adobe Dreamweaver pri vytváraní webstránok a webových sídel. Po tomto kurze budete rozumieť jazyku HTML a kaskádovym štýlom CSS, zostavovať pomocou Adobe Muse grafickým spôsobom  layouty a optimalizovať grafiku navrhnutú v aplikácii Illustrator alebo Photoshop, pre web.

kompletnú ponuku kurzov nájdete na www.mlearning.sk

Cieľová skupina
  • osoby so záujmom o získanie odbornosti a praktických zručností vo zvolenej oblasti digitálneho dizajnu a multimédií – navrhovanie webstránok a tvorba a správa webových sídiel a obsahov
Požadované vstupné vzdelanie
  • Minimálne SŠ vzdelanie, práca s PC
  • Kurz je vhodný aj pre úplných začiatočníkov
Profil absolventa
  • Absolvent modulu je schopný samostatne navrhovať a vytvárať webovú grafiku, užívateľské rozhrania a vytvárať webstránky s použitím jazykov HTML, CSS a JavaScript technológiami
Metódy
  • Teoretická príprava v špecifikách webdizajnu, zvládnutia jazykov HTML a CSS, praktický nácvik, simulácie v online systéme
Rozsah kurzu: 48,00 hodín / 4 týždne
Cena komplet: 328 €
Možnosť ďalšej odbornej nadstavby: áno, kurz AKR4 – Interaktívny dizajn a multimédiá (50% zľava)
Ďalšie informácie: 0948 203 003, info@mlearning.sk
Predmet: Webdesign a tvorba webstránok
Popis predmetu: Akreditovaný kurz. Spoznajte princípy grafického dizajnu so špecializáciou na webdizajn, naučte sa pracovať vo vizuálnom režime aplikácie Adobe Muse aj v kódovom režime aplikácie Adobe Dreamweaver pri vytváraní webstránok a webových sídel.
Zameranie: Grafika, Webdesign, Adobe, E-marketing
8.4€/60min.Body:0
Reklama
Richard Harvan

Richard Harvan

Predmet: HTML, CSS, Wordpress, zakladanie dómeny a hostingu
Popis predmetu: začiatočníci
Zameranie: Webdesign, Motivačné kurzy, Liečiteľstvo, Iné
24€/60min.Body:0
Tomáš Marný

Tomáš Marný

Predmet: Webdesign
Popis predmetu: Začiatočníci
Zameranie: Webdesign
18€/hod.Body:0