Stránka je v beta verzii a je otvorená len pre registráciu učiteľov, pracujeme na kvalite a nových funkcionalitách, ktoré vám všetko uľahčia. O spustení a otvorení pre študentov vás budeme už čoskoro informovať mailom a na Facebooku.
Pyjama Academy

E-marketing

Ako zaujať potenciálneho kupca alebo zákazníka na internete? Ako ho osloviť v správnom čase a na správnom mieste? On-line marketing má špecifiká, ktoré vyvstávajú z osobitostí virtuálneho on-line sveta a jeho fungovania. Spadajú sem newslettery, spravovanie sociálnych sietí, správne zvolené SEO texty aj analýzy.  S Pyjamas Academy  sa aj Vy stanete marketingovým guru.

Výsledky vyhľadávania

Antonín Bouchal

Antonín Bouchal

Působení v oblasti doučování, školení a poradenství informačních technologií od roku 2009. Lektor kurzů rekvalifikačních, počítačových a kurzů měkkých dovedností. Tvorba a školení projektů v kancelářských programech Microsoft, Operačních systémů Microsoft, Grafických programů Adobe, Redakčních systémů a internetového marketingu. Profesionální tvorba internetových stránek, správa SEO optimalizace a Internetového marketingu.

Predmet: Konzultace z oblasti internetového marketingu a SEO
Popis predmetu: Konzultace vhodné pro majitele webových stránek čí zaměstnance, kteří potřebují zefektivnit propagaci a být na lepších pozicích ve vyhledávačích Google a Seznam.cz.
Zameranie: Microsoft Office, Webdesign, E-marketing
21.5€/60min.Body:0
Pavol Provazník

Pavol Provazník

Všetko o mne nájdete na www.tvorbastranky.sk. Som v programe Google Partners.

Predmet: Ako si jednoducho vytvoriť kvalitnú webstránku a ušetriť vďaka bezplatným marketingovým nástrojom
Popis predmetu: Hlavne pre začínajúcich- prečo, kde a ako si vytvoriť stránku v 8 krokoch a nepreplácať ju? Čo je SEO, responzivita, sociálne siete, affiliate, video virál a ako mi môžu pomôcť. Ako sa odlíšiť?
Zameranie: E-marketing
24€/60min.Body:0
Reklama
Jaroslav Verlík

Jaroslav Verlík

Špecializačný akreditovaný kurz - na Slovensku zatiaľ unikátne vzdelávanie špecialistov pre oblasti vývoja digitálnych vzdelávacích obsahov a možností využívania mobilných technológií a optimalizácie obsahov pre nich – to všetko v rámci nového mladého odboru nazývaného mLearning dizajn.

Tento typ vzdelávania je určený najmä lektorom, učiteľom, školiteľom, prezentátorom, personalistom, marketérom a všetkým ostatným, ktorí sa chcú naučiť, ako nasadiť do svojich aktivít rôzne digitálne prostriedky (elearningové kurzy, webináre, elektronické testy, vzdelávacie hry, scenárove aplikácie, interaktívne simulácie atď.). Kurz poskytuje kľúčové vedomosti a zručnosti pre prechod z tradičného vzdelávania na modernú kombinovanú formu v rámci metódy známej ako flipped learning.

kompletnú ponuku kurzov nájdete na www.mlearning.sk

Predmet: Learning design
Popis predmetu: Špecializačný akreditovaný kurz - na Slovensku zatiaľ unikátne vzdelávanie špecialistov pre oblasti vývoja digitálnych vzdelávacích obsahov a možností využívania mobilných technológií a optimalizácie obsahov pre nich – to všetko v rámci nového mladého odboru nazývaného mLearning dizajn
Zameranie: Grafika, Webdesign, Adobe, E-marketing
12€/60min.Body:0
Ilona Bittnerová

Ilona Bittnerová

Jak se zdarma zviditelnit

Máte již svůj eshop a nevíte, jak na něj přivést zákazníky? Nemáte finanční prostředky na placenou reklamu - případně nechcete vynakládat peníze navíc? Pak je tato hodina právě pro vás!

  • Povím vám co všechno na internetu lze zdarma využít pro podporu online podnikání (eshopu nebo webových stránek).
  • Řeknu vám kde a jak se registrovat i jak se rychle zorientovat v administraci.
  • Poradím co zlepšit na vašich stránkách.

 

Proč zvolit právě moji hodinu?

  • Jsem flexibilní - mohu hodinu mluvit a ukazovat, ale mohu taky reagovat na vaše dotazy a hodina tak může probíhat formou dialogu.
  • Mám svůj eshop a webové stránky, které mě živí. A nejenom mě. Takže mám praxi a vím, o čem mluvím.
  • Podnikám online od doby, kdy ještě nebyly počítače na školách :) Tzn. mám hodně zkušeností.

 

Predmet: Marketingové nástroje zdarma
Popis predmetu: Využití různých nástrojů volně dostupných v online světě - pro začínající podnikatele.
Zameranie: Podnikání, E-marketing
30€/45min.Body:0
František Kozáček

František Kozáček

Bližšie info na www.VideoAcademy.sk

Predmet: YouTube Marketing
Popis predmetu: Rozšírte svoje posolstvo do sveta vďaka videu. Naučím Vás ako...
Zameranie: E-marketing
60€/60min.Body:0
Jakub Mazán

Jakub Mazán

Spoluzaložil som Truniversity - platformu na vzdelávanie ľudí v oblasti marketingu a komunikácie. Bol som kreatívnym riaditeľom reklamnej agentúry. Venujem sa copywritingu, ideamakingu a budovaniu komunikačných stratégií. Pracoval a pracujem pre značky ako Red Bull, Lenovo, Dobrý Anjel, Sygic, Profesia, ESET, Hopin, Šariš,... Viac o mne nájdete na: https://sk.linkedin.com/in/kukomazan 

Predmet: Tvorba marketingovej komunikačnej stratégie
Popis predmetu: Naučím vás vypracovať si komunikačnú stratégiu pre vaše podnikanie
Zameranie: E-marketing
30€/60min.Body:0
Štefan Polgári

Štefan Polgári

Nerád píšem elaboráty, ktoré aj tak nikto nečíta. Preto si uržujem https://www.linkedin.com/. Tam sa všetko dozviete :) Jediné, čo by som rád o sebe povedal je to, že robím veci s iným pohľadom, ako klasickí marketéri. Mám osobné skúsenosti s vecami, o ktorých "profíci" ešte ani nepočuli. 

Predmet: Online marketing netradične
Popis predmetu: V online marketingu sa hovorí stále o tom istom. Ja som si však preskákal aj netradičné veci, o ktorých vám rád porozprávam a aplikujeme to na váš projekt. Úroveň? Pre všetkých.
Zameranie: E-marketing
36€/60min.Body:0
Michal Stín

Michal Stín

Online marketingu sa venujem 4 roky, počas ktorých som si prešiel rôznymi oblasťami. Mám skúsenosti so SEO optimalizáciou stránok (OnPage a OffPage), PPC kampaňami v Google AdWords, na Facebook-u a aj s nastavovaním komplexnej online marketingovej stratégie a manžovaním online projektov. Dokopy som pracoval na viac ako 50 projektoch. Som zakladateľ Truiversity, kde okrem iného pôsobím aj ako lektor Google Adwords. 

Predmet: Základy Google AdWords
Popis predmetu: začiatočníci
Zameranie: E-marketing
24€/60min.Body:0