Stránka je v beta verzii a je otvorená len pre registráciu učiteľov, pracujeme na kvalite a nových funkcionalitách, ktoré vám všetko uľahčia. O spustení a otvorení pre študentov vás budeme už čoskoro informovať mailom a na Facebooku.
Pyjama Academy

Angličtina

No problem. Anglický jazyk je novodobým esperantom.  S angličtinou sa dohovoríte dnes takmer všade. Preto máme v našej Pyjamas Academy najviac mentorov práve na výučbu tohto jazyka. Vyberte si toho správneho, odhoďte ostych a začnite konečne hovoriť plynulo. Všetko on-line v pohodlí domova, v čase, kedy Vám to vyhovuje, tempom, aké si sami zvolíte - je to „easy“.

Výsledky vyhľadávania

Dusan Dusan

Dusan Dusan

Najvyssie

Predmet: Anglictina
Popis predmetu: Anglictina
Zameranie: Angličtina
120€/60min.Body:0
Bianca Golhova

Bianca Golhova

My dearest friends, 

Let's do this ! Anglický jazyk som študovala 9 rokov (počas základnej a strednej školy). Na maturite som excelovala z levelu B2 čo sa týka nielen gramatiky, ale aj konverzačných zručností. V súčastnosti žijem a študujem už tretí rok na univerzite v Anglicku, čo neskutočne rozšírilo moju slovnú zasobu a posunulo ma na level C2. 

Počas stednej a vysokej školy som absolvovala mnoho študentských výmien, či už do Holandska, Rakúska alebo na Maltu , čo ma len posunulo v komunikácii po anglicky vpred.  Rada by som pomohla či už študentom s prípravou na matury alebo začiatočníkom ktorí by sa radi naučili nový jazyk.  Nie nadarmo sa hovorí : '' Kolko rečí vieš, tolkokrát si človekom!''

 

Predmet: Anglická konverzácia
Popis predmetu: Predmet zahŕňa precvičovanie gramatiky v angličtine, či už pre začiatočníkov alebo pre pokročilých študentov. Taktiež čítanie anglických textov s porozumením a samotná anglická konverzácia.
Zameranie: Angličtina
10€/45min.Body:0
Reklama
Daniel Botka

Daniel Botka

Doučím anglický jazyk (všetky úrovne ZŠ, SŠ, VŠ, prírava na maturitu, konverzácie, príprava na pracovný pohovor a pod.) a nemecký jazyk (všetky úrovne) - doučujem aj cez leto.

Vyštudoval som odbor anglický jazyk v odbornej komunikácii a mám skúsenosti s doučovaním cudzích jazykov súkromne ako aj v jazykových školách. Zúčastnil som sa jazykového kurzu v Anglicku a študoval som jeden semester v Dánsku anglický a nemecký jazyk. Z nemeckého jazyka mám taktiež štátnicu úroveň C1.

Mám zodpovedný prístup k doučovaniu pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov a som časovo flexibilný.

Predmet: Kvalitné a flexibilné doučovanie Aj/Nj
Popis predmetu: Kvalitné a flexibilné doučovanie Aj/Nj
Zameranie: Nemčina, Angličtina
12€/60min.Body:0
Veronika Lehotská

Veronika Lehotská

Od začiatku štúdia na univerzite doučujem angličtinu súkromne a to konverzáciu, gramatiku ale aj slovnú zásobu v rôznych odvetviach. Mám ukončené magisterské štúdium anglického jazyka a literatúry v Nitre. Popri štúdiu som pracovala pre jazykový inštutút kde som učila ľudí vo veku od 45 do 55 rokov. Po ukončení štúdia som začala vyučovať na základnej škole kde učím žiakov od 1. až po 9. ročník. Popri tom dávam lekcie angličtiny v škôlke a to už tým najmenším detičkám. 

Predmet: Angličtina pre všetky úrovne
Popis predmetu: Úplné začiatky, doučovanie, precvičovanie gramatiky alebo zdokonaľovanie konverzácie.
Zameranie: Angličtina
9.6€/45min.Body:0
Jody Winchester

Jody Winchester

Som Američanká a učiteľom anglickej konverzácie 23 rokov na slovenskom. Mojou špeializáciou je anglická konverzácia. Pomohla som manažérov i majitelov firiem, študentov na základnej škole, strednej škole (aj maturita), a univerzita, odborníkov/professionals/, hokejistov, a mnoho ďalších dosiahnuť ich cielov v konverzacii. Moje lekcie sú zábavne a urobené tak, aby študenty mohli viac rozprávať. Ide o to, aby Vása angličtina zlepšila prostrednictvom diskusné témy/otázky, novinových článkov, a videa.

Predmet: Anglická Konverzácia
Popis predmetu: Diskusné témy a diskusné otázky určené pre rozprávanie / diskusia v angličtine.
Zameranie: Angličtina
18€/60min.Body:0
Katarina Zamborova

Katarina Zamborova

Ukončene PhD. co výučbe cudzich jazykov so zameraním na výučbu anglického jazyka a slovenského jazyka pre cudzincov. Sústreďujem sa na ucenie anglictiny na vysokej skole.Momentalne ucim na lekarskej fakulte UK, kde ucim Medical English & Slovak to foreigners. Pri výučbe používam rôzne metódy, založí na style a učebných stratégii študenta. Tiez rada učím žiakov mladšieho školského veku 5-10 ročne. Rada ucim taktiež medzinárodných studentov slovenčinu.Mozem taktiež pomoct pri doučovaní iných predmetov.

 

Predmet: Anglicka konverzácia, gramatika, akademicka anglictinarozvoj slovnej zásoby,
Popis predmetu: Anglictina ponúkaná pre vsetky úrovne a vekové kategorie, individuálny prístup, využívanie rôznych metód a materiálov na hodine
Zameranie: Angličtina
18€/50min.Body:0
Šárka Lukešová

Šárka Lukešová

Absolvovala jsem konverzační kurzy v Londýně a USA. S výukou mám 4-leté zkušenosti. Pod mýma rukama prošlo již spoustu spokojených klientů. Potřebujete pomoct s maturitou, přípravou k mezinárodním certifikátům, gramatikou, poslechem nebo konverzací? Výuka probíhá přes Skype, takže můžete klidně zůstat v posteli a pyžamu a přitom se intenzivně učit anglicky. To zní super, ne?

Predmet: Efektivní a zábavná angličtina
Popis predmetu: Konverzace, gramatiky, porozumění, záleží vždy na Vašem přání
Zameranie: Angličtina
8.5€/60min.Body:0
Lucia Mokošáková

Lucia Mokošáková

Kvalitne a lacno. Práca je moje hobby :) Mám ukončené štúdium anglického jazyka s červeným diplomom, počas štúdia som sa zúčastňovala na švouč, certifikáty z vyučovacích metód CLIL - bilingválna metóda a CALL - počítačom asistovaná metóda. Mám skúsenosti s prekladaním technických dokumentov a vyučovaním v jazykových školách všetky úrovne - príprava študentov na Cambridge certifikát a na gymnáziu. Materiál je "free" - rôzne knihy, od prípravy na cambridge certifikát, maturita, technické knihy, knihy zamerané na listening, speaking, reading, writing, krátke sitkomy na počúvanie a úlohy k nim, využívam youtube pri počúvaní, bbc learning a rôzne interaktívne hry na internete a množstvo ďalších doplnkových materiálov. Taktiež robím kurzy pre rozne zamerania ako biznis, medicinske, technicke, atd.

Predmet: angličtina
Popis predmetu: moja praca moje hobby
Zameranie: Angličtina
8.4€/60min.Body:0
Simona Krajčovičová

Simona Krajčovičová

3 roky úspěšného doučování po skype i osobně
Studium jazyka přímo v Anglii (zaměření na praktické užití a porozumění).

Predmet: Doučování angličtiny, anglická konverzace
Popis predmetu: Doplnění znalostí, na kterých stavím upevnění vědomostí konverzací, zaměřeno na praktické užití v běžném životě.
Zameranie: Angličtina
6.5€/45min.Body:0
Jana Pelikánová

Jana Pelikánová

Výuka angličtiny příjemnou formou, s důrazem na praktické využití AJ v životě a s individuálním přístupem. Jsem zkušená (praxe 4 roky) a trpělivá lektorka, držitelka certifikátu FCE a také jsem pobývala 1,5 roku ve Velké Británii. Angličtina je moje vášeň a mám svůj specifický a efektivní styl výuky. Poskytuji i materiály. Výuka je možná i on-line přes Skype (či přes telefon - konverzace). 

Reference mých současných i bývalých studentů:

https://www.facebook.com/intuitivni1anglictina/photos/pcb.937509963023064/937507426356651/?type=3&theater

Predmet: Výuka angličtiny s důrazem na praktické využití
Popis predmetu: Výuka angličtiny s důrazem na praktické využití, Konverzace, Jazykový koučink, Konverzace po telefonu, Překlady, atd..
Zameranie: Angličtina
10.7€/60min.Body:0