Stránka je v beta verzii a je otvorená len pre registráciu učiteľov, pracujeme na kvalite a nových funkcionalitách, ktoré vám všetko uľahčia. O spustení a otvorení pre študentov vás budeme už čoskoro informovať mailom a na Facebooku.

Francúzština

Ako by sa Vám páčilo niekomu šepkať po francúzsky „Je t´aime“....alebo si vedieť objednať kávu pod Eiffelovkou? Francúzština je jazykom romantiky a diplomacie. Pustite sa do toho s našimi on-line učiteľmi, moderne, sviežo, rýchlo, kreatívne a možno aj romanticky. Vyskúšajte ukážkovú hodinu zdarma a dohodnite si individuálnu výučbu ušitú na mieru práve Vám.

Výsledky vyhľadávania

Lujza Olsen

Lujza Olsen

Predmet: test
Popis predmetu: ddd
Zameranie: Veda, Jazyky, Jazyky, Jazyky
12 €/45min.
Lujza Olsen

Lujza Olsen

Predmet: Angličtina one on one
Popis predmetu: super ľahko a rýchlo
Zameranie: Veda, Osobný rozvoj, Jazyky, Jazyky
12.5 Kč/45min.
Reklama
Robert Kabina

Robert Kabina

Predmet: Anglictina
Popis predmetu: Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.
Zameranie: Jazyky
6 €/45min.
Peter Senci

Peter Senci

Predmet: moj test predmet 1
Popis predmetu: popis predmetu popis predmetu popis predmetu popis predmetu popis predmetu popis predmetu popis predmetu popis predmetu popis predmetu popis predmetu popis predmetu popis predmetu popis predmetu
Zameranie: Jazyky
12 €/45min.
Ivet Simurdova

Ivet Simurdova

Predmet: Anglická konverzácia
Popis predmetu: pokročilí
Zameranie: Jazyky, Jazyky
5 €/45min.
Eva Daričková

Eva Daričková

Predmet: Konverzácia
Popis predmetu: začiatočníci
Zameranie: Jazyky, Jazyky
5 €/60min.
Janka Drdosova

Janka Drdosova

Predmet: Toto je pokusna lekcia 2
Popis predmetu: Popis skusobnej lekcie 2
Zameranie: Jazyky
10 €/45min.
Simona Šuníková

Simona Šuníková

Predmet: Anglická konverzácia/ gramatika
Popis predmetu: Anglický jazyk pre úplných začiatočníkov, ale aj pre pokročilých, ktorí sa chcú zdokonaľovať a nájsť tú správnu cestu pre seba vo vzdelávaní sa.
Zameranie: Jazyky
8.4 €/45min.