Stránka je v beta verzii a je otvorená len pre registráciu učiteľov, pracujeme na kvalite a nových funkcionalitách, ktoré vám všetko uľahčia. O spustení a otvorení pre študentov vás budeme už čoskoro informovať mailom a na Facebooku.
Pyjama Academy

Zarábaj učením online

 

 

Buď kdekoľvek chceš, kľudne i doma v pyžame

Získaj čas, ktorý by si inak strávil prepravou

Predaj hodinu svojho času niekoľkonásobne
a vytvor si virtuálnu triedu

Zvýš si príjem

obrazok
 
obrazok

1. bezplatná registrácia

Nie je potrebné, aby si bol profesionálny učiteľ, dôležité je, že máš čo naučiť iných. Stačí, aby si sa bezplatne zaregistroval a vytvoril si profil s prezentáciou seba a predmetu, ktorý chceš učiť zvýš si príjem.
obrazok

Buď medzi prvými zaregistrovanými a získaj pyžamácke sluchátka a zároveň šancu vyhrať notebook v hodnote 1 000 EUR.

REGISTROVAŤ UČITEĽA
 
obrazok

2. zaradenie do zoznamu

Po vytvorení profilu budeš zaradený do zoznamu učiteľov. Čím lepšie ti učenie pôjde, tým viac bodov dostaneš od študentov a o to vyššie sa na zozname objaví tvoj profil. To ti zas pomôže získať viac študentov.
obrazok
 
obrazok

3. platba

Cenu hodiny si určíš sám. K Tvojej cene hodiny si Pyjamas Academy pripočíta 20% a zabezpečí, aby Tvoje peniaze boli vyplatené na Tvoj účet.
obrazok
 

4. vyučovanie

Vďaka našej unikátnej výukovej platforme môžeš pohodlne učiť skoro všetko. Pripravujeme pre Teba tieto a mnohé iné užitočné vychytávky:

Obrazový a zvukový prenos

Tabuľa ako v triede

Možnosť učiť viac študentov naraz

Možnosť zdielať obrazovku

Ukladanie a zdielanie dokumetov a videí

Manažment študentov

obrazok
obrazok

PREČO PYJAMAS ACADEMY

Staň sa Pyžamákom a začni od marca 2016 učiť online čokoľvek, odkiaľkovek to vyhovuje Tebe. Starosti s reklamou, či platbou prenechaj nám. Pyjamas Academy pre Teba tiež vyvíja unikátnu výukovú platformu, kde na jednom mieste môžeš vytvoriť virtuálnu triedu a zároveň administrovať všetkých svojich študentov.
REGISTROVAŤ UČITEĽA